Divadelní program 2016

03. 04. 2016

Sobota 9.4.

15:00 – šapito
Divadlo Tondy Novotného – Pralesní pohádky
Někdy se nám podaří ztišit a náhle vidíme kolem sebe spoustu nových věcí. Staňme se tedy na chvilku pozorovatelé života, který je kolem nás. Loutková pohádka je určena pro všechny lidi, kteří rádi objevují a pozorují nové věci. Zažijeme spoustu legrace, ale i napětí. Těšíme se na vás v jihoamerickém pralese. Tiše už to začínáááááááá­ááááááááááááá­áááááá.
www.antonin-novotny.cz

16:00 – KC Kampa
Anička a letadýlko – Malá večerní snítka
Surrealistická pohádka s kubistickým koncem. Maminka se dneska zdržela v práci. Malá Anička se bojí usnout, a tak si zpívá, hraje a dělá svinčík.
www.letadylko.cz
(představení zajišťuje KC Kampa)

17:00 – šapito
Divadlo pro Malý – Kvak a Žbluň jsou kamarádi
Je jaro. Ptáčci zpívají, kytky rostou, slunce svítí, jenom Žbluňkovi se nechce z postele. Ještě, že má nejlepšího kamaráda Kvaka, který by radši běhal po louce, skákal po lese a večer seděl na verandě a pozoroval hvězdičky. Jenomže Kvak to se Žbluňkem nemá vůbec jednoduché……. Jak to všechno dopadlo a ještě mnohem víc, se dozvíte v naší pohádce, která vznikla adaptací slavné dětské knížky Arnolda Lobela – Kvak a Žbluňk jsou kamarádi.
kvak-a-zblunk-jsou-kamaradi.webnode.cz

20:00 – šapito
Večerní představení
Neděle 10.4.

14:00 – šapito
Divadlo Tondy Novotného – O princezně, která se ničeho nebála
www.antonin-novotny.cz

15:00 – šapito
Studio Emotion – taneční vystoupení
www.studioemotion.cz

15:30 – šapito
Divadlo Kampa – O vodníkovi z Čertovky
Pohádka inspirovaná legendami Malé Strany. Písničky a příběh tří vodníků o nejmocnějším kouzle na světě – o lásce. Podle staré pražské legendy žije v potoce Čertovka vodník Vrbina. Chcete se s ním setkat? Tak si přijďte poslechnout jeho vyprávění o velké lásce sirotka Aničky a mladého vodníka Vlnky, také o zlé tetě a kouzelném puškvorcovém elixíru.
www.divadlokampa.cz

16:30 – šapito
Karolína Kamberská
www.karolinakamberska.cz